Pomagam: KRS 0000070098 - Stowarzyszenie Na Tak
24 sierpień 2015

Z terenu całej Polski do Stowarzyszenia Na Tak spływały zapytania o to, w jaki sposób pracować z osobami z niepełnosprawnością intelektualną, które wykazują zachowania trudne. Stowarzyszenie postanowiło więc zorganizować międzynarodową konferencję poświęconą temu tematowi w ramach cyklu ˝Spotkania Na Tak˝.

Z terenu całej Polski do Stowarzyszenia Na Tak spływały zapytania o to, w jaki sposób pracować z osobami z niepełnosprawnością intelektualną, które wykazują zachowania trudne. Stowarzyszenie postanowiło więc zorganizować międzynarodową konferencję poświęconą temu tematowi w ramach cyklu „Spotkania Na Tak”. Konferencja składa się z dnia wykładowego i dnia warsztatowego – za każdym razem stawiany będzie jednak nacisk na bezpośredni kontakt publiczności z prelegentem.

Konferencja odbędzie się w Poznaniu w dniach 13-14 listopada 2015. Zapisy możliwe są poprzez stronę:http://www.natak.pl/rejestracja-konferencja-2015.html

DO KOŃCA SIERPNIA KOSZT KONFERENCJI JEST NIŻSZY O 30%!

Więcej informacji: http://spotkania.natak.pl

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1437853363207055/

Organizatorem konferencji jest Stowarzyszenie Na Tak i Uniwersytet im. A. Mickiewicza. Partnerem strategicznym wydarzenia jest firma Harpo.

Powrót do listy
Kamyk